Federatie Horeca Brussel Nieuws Be Horeca Be-Agenda : Niet te missen evenementen - Lente 2023
Be Horeca

Be-Agenda : Niet te missen evenementen - Lente 2023

 

Noteer de volgende niet te missen afspraken alvast op uw tablet

3-4 april: Gastro Top 

Op deze vakbeurs in Hannover presenteren gerenommeerde exposanten uit alle sectoren van de horeca de nieuwste trends. De Gastro Summit richt zich op restauranteigenaren, traiteurs, bakkers, slagers, cateraars en hotelhouders. Daarnaast presenteert de beurs dranken, keuken- en restaurantapparatuur en -installaties.

gastro-summit.de  

 

23-25 april: ISM 2023

Bent u actief in de 'made in Belgium' chocolade, snacks en tussendoortjes sector? Kom onze knowhow ontdekken op ISM in Keulen, één van 's werelds grootste leveranciers van voeding en snacks. Chocolade, snoep, petits fours, chips, nougats, ijs,... Met 1.700 exposanten en 40.000 bezoekers uit 150 landen in 2021 is ISM veruit de grootste vakbeurs voor de nieuwste trends en innovaties op het gebied van zoete en hartige lekkernijen. Elk jaar werken fabrikanten en managers van 's werelds grootste retailers hier samen: het is de enige keer dat industrie en retail samenkomen. Als het toonaangevende handelsplatform in de sector is ISM de ideale partner voor nieuwe klanten.

www.ism-cologne.com

 

25 april

Ben je geïnteresseerd in de markten van Parijs of Rijsel? Boek dan deze dag om alles te weten te komen over de mogelijkheden die een exportmarkt te bieden heeft. Dat is het concept dat aan de basis ligt van de contactdagen van Hub Brussels. Hun Franse marktexperts (Parijs en Rijsel) zijn op 25 april in Brussel, van 9 tot 17.30 uur. Afspraken worden gemaakt in segmenten van 30 minuten, in de kantoren van hub.brussels in Sint-Gillis. 

 

Van 11 tot 14 mei: StrEat Fest

De tweede editie van het StrEat Fest belooft dubbel zoveel plezier en verrassingen met een vijftigtal chefs, bistronomen en smaakmakers uit heel België, met als enige doel uw smaakpapillen te verwennen met Street Food. Worden verwacht: de eigenaars van Socio-Pâtes, de Pop Award 2023 van Gault & Millau, en chef Kevin Lejeune van La Canne en Ville, één Michelinster & Young Chef of the Year Award in 2021. Tijdens de vier dagen van het festival staan er tal van workshops en masterclasses op het programma, voor al wie wil leren koken met (en als) een chef. Tour & Taxis, Havenlaan 86C, 1000 Brussel.
streatfest.be

 

12, 13 en 14 mei: Brussels Food Festival

Al acht jaar brengt dit evenement 25 smaken uit de hele wereld samen om ze te delen op 3000 m2Het festival vindt dit jaar plaats in de Vorstlaan in Oudergem, in het hart van het Cultureel Centrum van Oudergem. Het festival vindt plaats in de Vorstlaan, naast het Cultureel Centrum Oudergem.

brusselsfoodfestival.be

 

Mobiele versie afsluiten