Federatie Horeca Brussel Nieuws Nieuws Aangepaste oplossingen voor de heropening van de horecasector? Aangepaste oplossingen voor de heropening van de horecasector ?
Nieuws Coronavirus

Aangepaste oplossingen voor de heropening van de horecasector? Aangepaste oplossingen voor de heropening van de horecasector ?

Rondetafelgesprek over oplossingen voor het openen van de horeca.

Terwijl de overheid geen oplossingen voorstelt die zijn toegesneden op het openstellen van de horeca,

De Horecafederatie heeft het initiatief genomen om de wereld van de horeca en Deltrian, een bedrijf gespecialiseerd in ventilatie en luchtfiltratie, samen te brengen. al meer dan 50 jaar. 

Het doel is om passende oplossingen te bieden tegen de laagst mogelijke kosten voor onze sector.

Binnenkort brengen we je alle details over deze nieuwe technologieën.


Rondetafelgesprek over geschikte oplossingen voor de openstelling van de horecasector.

Terwijl de regering geen aangepaste oplossing voorstelt voor de opening van de Horeca,

De Horecafederatie heeft het initiatief genomen om de wereld van de horeca en het bedrijf Deltrian, dat al meer dan 50 jaar gespecialiseerd is in ventilatie en luchtfiltratie, samen te brengen.

Het doel is om een breed scala aan diensten aan te bieden waar de sector veel baat bij heeft.

Wij zullen u binnenkort alle details over deze nieuwe technologieën meedelen.

Mobiele versie afsluiten